preloader

پیکرتراشی شکم با روشی کاملاً جدید

وقتی به پیکرتراشی فکر می کنیم در واقع به ایجاد انحناهای جذاب در بدن هستیم. خطوط زیبایی شکم ، انحنای کمر و باسن و هر آنچه برای داشتن اندامی زیبا و جذاب مورد نیاز است. اما آنچه معمولاً از نظر دور می داریم این است که برای داشتن این منحنی های جذاب صرفاً خارج کردن چربی از بدن کافیست؟ البته که سوزاندن و استخراج چربی به زیبایی اندام ما کمک شایانی می کند اما در واقع برای داشتن اندام جذاب علاوه بر نداشتن چربی نیاز به عضلات شکیل و سفت نیز احساس می شود که تنها با روش پیکرتراشی ام اسکالپت می توان به دو هدف به صورت همزمان دست یافت.

 انواع پیکرتراشی به روش های قدیمی

در عمل های پیکرتراشی متداول اغلب تخلیه چربی به سه روش زیر صورت می گیرد:

 • لیپوماتیک با بادی جت
 • لیپوماتیک با آب
 • لیپوماتیک واترجت
 • لیپولیز

لیپوماتیک

طبیعی است که این روش ها فقط به فکر تخلیه چربی بدن هستند و برای شکل دادن عضلات و یا سفت کردن پوست ناحیه ایده خاصی ندارد. با اینکه شکل دادن به بدن، می تواند فرد را به بالاترین سطح مورد نظر برای داشتن اندامی زیبا برساند. هدف کوچک کردن یا بزرگ کردن سایز کلاینت نیست، بلکه دادن خطوطی اسپرت و جذاب به فرد است.

تفاوت عمده ام اسکالپت با روش های دیگر پیکرتراشی

روش ام اسکالپت که به تاییدیه FDA رسیده، کاملاً غیرتهاجمی است و نیاز به هیچگونه عمل جراحی و برشی در بدن ندارد. از این رو کاملاً ایمن و بی خطر است و با روش های متداول که نیاز به سوراخ کردن بدن و یا جراحی دارند کاملاً متفاوت است.

ام اسکالپت چیست؟

ام اسکالپت اولین دستگاه پیکرتراشی است که عضله سازی می کند و بدن شما را حجاری می کند. از طریق انرژی الکترومغناطیسی با شدت بالا، می‌توانید ماهیچه‌های خود را سفت و تقویت کنید و در نتیجه ظاهری حجاری‌شده به دست آورید.

دارای تاییدیه FDA

حتی برای افراد سالمند و مسن که به دلیل نداشتن ساختار ارتجاعی در پوست قابلیت استفاده از روش های پیکرتراشی قدیمی را ندارند، روش ام اسکالپت به دلیل قابلیت تقویت عضلات حتی توصیه نیز می شود چرا که می تواند خیلی از دردهای مزمن عضلانی را در این عزیزان برطرف نماید و از آن گذشته با رشد عضلات برای این افراد جنبه درمانی نیز دارد، همچنین به داشتن اندامی زیبا به افراد سالمند کمک شایانی نماید.

جایگزین جراحی باسن

این روش یک روش پیکرتراشی غیرتهاجمی و تایید شده توسط FDA است که عضله می سازد و چربی می سوزاند. پالس‌های انرژی الکترومغناطیسی متمرکز (HIFEM) با شدت بالا را به بافت عضلانی می‌رساند و انقباضات عضلانی فوق‌العاده‌ای ایجاد می‌کند که فیبرهای عضلانی بیشتری را نسبت به آنچه می‌توانید به تنهایی از طریق ورزش به دست آورید، فعال می‌کند.

روش ام اسکالپت در حال حاضر برای شکم ، عضلات بغل شکم، باسن، بازوها، ساق پا و ران استفاده می شود. این روش یک جایگزین عالی بدون جراحی برای لیفت باسن برزیلی است.

مقایسه ام اسکالپت با روش های دیگر پیکرتراشی

در روش ام اسکالپت ، لایه چربی زیر پوست در مقایسه با روش های دیگر یک‌نواختی بیشتری دارد و شاهد گلوله های باقیمانده چربی به مانند روش های دیگر نیستیم. در مقایسه با روش لیپوساکشن که گاهی لازم بود، بیمار تا ۱۸۰ روز از گن استفاده کند، در این روش، بیمار بدون دوران نقاهت و بدون هیچ دردسری می تواند به تناسب اندام برسد. در مقایسه با روش های دیگر، میزان صدمه‌ای که به پوست و اندام های داخلی ممکن است وارد ‌شود، در ام اسکالپت صفر است.

بدون جراحی و کاملا ایمن

در برخی روش های سنتی، به بی‌حسی موضعی و بیهوشی عمومی نیاز است، اما در روش ام اسکالپت، شما در آسایش کامل می توانید به چربی سوزی و عضله سازی خود بپردازید. در روش لیپوساکشن، تورم ناشی از عمل و ترشحات، از عوارض این عمل است، اما در روش ام اسکالپت، خبری از تورم و ترشحات وجود ندارد چون این روش بدون هیچگونه جراحی و برشی در بدن انجام می شود.

دستگاه ام اسکالپت

چگونگی انجام پیکرتراشی ام اسکالپت

ام اسکالپت مبتنی بر انرژی الکترومغناطیسی متمرکز با شدت بالا است. یک جلسه ام اسکالپت مانند هزاران انقباض عضلانی قدرتمند است که در بهبود تون و قدرت عضلات شما بسیار مهم است. از آن گذشته این شبیه سازی ورزش در عضلات منجر به حذف دائم چربی های آن ناحیه و در نهایت چربی سوزی موضعی می گردد.

این بدان معناست که در این روش با کشتن سلول های چربی که مخازن ذخیره چربی در بدن می باشند کاهش دائمی در توده چربی در آن ناحیه اتفاق می افتد.

انقباضت قدرتمند عضلانی

این انقباضات قدرتمند عضلانی که حتی گاهاً با ورزش هم قابل دستیابی نیست، بافت عضلانی را مجبور می کند که با چنین شرایط شدید سازگار شود. بدن با بازسازی عمیق ساختار عضلانی به این عمل واکنش نشان می دهد که منجر به عضله سازی و پیکرتراشی بدن شما می شود. برای تامین انرژی جهت این انقباضات عضلانی، سلول های چربی مجاور از طریق فرآیندی به نام لیپولیز تجزیه می شوند.در این فرایند سلول های چربی آسیب دیده محتویات خود را به صورت اسیدهای چرب آزاد می کنند و خود سلول ها در نهایت می میرند. سیستم لنفاوی بدن نیز سلول های چربی مرده را به طور طبیعی طی هفته ها و ماه های آینده از بدن خارج می کنند.
سیکس پک در 6 هفته

چربی سوزی و عضله سازی همزمان

این‌که چربی های اضافه بدن آب شود، و در عین حال به توده عضلانی بدن اضافه شود، یک ایده‌آل در دنیای بدنسازی است و همه به دنبال راز آن هستند. چربی سوزی و عضله سازی همزمان که اصطلاحاً به بادی ریکامپوزیشن معروف است تا مدت ها در دنیای بدنسازی رویایی غیرممکن بود. اما با ظهور تکنولوژی و علم مدرن این رویا دست یافتنی شده است.

در روش ام اسکالپت شما به راحتی می توانید به این رویا دست پیدا کنید و مادامیکه حجم چربی های بدریخت خود را کم می کنید به حجم عضلات شکیل خود نیز اضافه کنید فلذا در این روش علیرغم روش های دیگر افتادگی و یا شلی پوست نخواهید داشت.

مزایای ام اسکالپت

 • این روش بدون جراحی ، بدون درد و بدون نیاز به بی هوشی انجام می شود.
 • در این روش عضله سازی و چربی سوزی همزمان را شاهد خواهید بود.
 • برای هر نوع پوست و رنگ پوست مناسب است.
 • بدون هیچ عارضه جانبی گزارش شده ای است به جز برخی کوفتگی های موقت عضلانی (مانند احساسی که بعد از یک تمرین فشرده تجربه کرده اید).
 • گزارش ورزشکاران حرفه ای نشان دهنده افزایش قدرت عضلانی در عضلات مورد استفاده و در نهایت بهبود کیفیت تمرینات ورزشی در این ورزشکاران است.

نکات مهم درباره ام اسکالپت

 • اگر ایمپلنت های الکترونیکی یا فلزی دارید، نباید از درمان در آن ناحیه استفاده نمایید.

 • مانند هر روش پزشکی، از پزشک خود بپرسید که آیا روش ام اسکالپت برای شما مناسب است یا خیر.

 • این متد در عین راحتی به صورت تک جلسه ای نیست و  برنامه درمانی شما احتمالاً شامل چندین جلسه متوالی سریع (حداقل چهار جلسه در یک دوره دو هفته‌ای) برای نتایج بهینه و به دنبال آن درمان‌های نگهدارنده خواهد بود.

 • از جلسه 2 و 3 نتایج ملموس قابل مشاهده است و حتی هفته ها بعد از درمان نیز نتایج ادامه خواهند داشت.

 • اگرچه در این متد همزمان چربی می سوزد و عضله جایگزین آن می شود با اینحال در افرادی که مقادیر فوق العاده زیادی از بافت چربی را دارند، برای سفتی بیشتر پوست ناحیه چربی سوزی شده درمان های موازی نظیر متدهای جوانسازی توصیه می شود.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت اخرین اخبار و تخفیفات EMSculptIran لطفا ایمیل خود را وارد فرمایید

مرکز ام اس کالپت ایران (EMSculptIran) هر آنچه شما از زیبایی، سلامتی و لاغری نیاز دارید را در فضایی مناسب و آرام توسط پرسنل با تجربه به شما ارائه خواهد داد.

روزهای کاری

در مرکز ام اس کالپت ایران همه روزه خدمات زیبایی، سلامتی و لاغری از 10 صبح الی 21 ارائه می شود.

جهت ارتباط از طریق واتس اپ بر روی آیکون سبزرنگ واتس اپ کلیک کنید و یا به این شماره 1833468-0990 پیغام دهید.

cropped-logo-siteee-2
طراحی و توسعه توسط تیم فنی هلدینگ سینوهه