preloader
دستگاه عضله سازی

دستگاه عضله سازی

  • خانه
  • -
  • دسته‌بندی نشده
  • -
  • دستگاه عضله سازی
دستگاه عضله سازی

دستگاه لاغری و عضله سازی emsculpt

دستگاه EMSculpt جدیدترین دستگاه پیکرتراشی تایید شده توسط سازمان غذا و دارو آمریکا(FDA) برای سوزاندن چربی و عضله سازی بدن است. این دستگاه عضلات را به منظور ساخت توده عضلانی بهتر و افزایش سرعت چربی سوزی، فراتر از هر گونه فعالیت دیگری منقبض می‌‌کند. فعالیت این دستگاه به گونه‌ای است که با هدایت انرژی الترومغناطیسی بسیار قوی به ناحیه متمرکز، عضلات را وادار می‌کند تا به مدت 6 ثانیه بطور کاملا 100% منقبض شوند. درحالی‌که یک فرد معمولی بدون در نظر گرفتن قوای بدنی قادر است فقط 30 تا 35 درصد از ماهیچه‌های خودرا در زمان بسیار کوتاه‌تری در حالت انقباض نگه دارد. بنابراین نتیجه حاصل از این شدت انقباض، از بین رفتن سلول‌های چربی در ناحیه مورد نظر و درنتیجه عضله سازی است.

 

دوره بهبودی دستگاه لاغری و عضله سازی EMSculpt چگونه است؟

فرایند پیکرتراشی و عضله سازی با دستگاه لاغری و عضله سازی EMSculpt کاملا یک روند غیر تهاجمی است و نیازی به دوره بهبودی ندارد. به بیان ساده‌تر فرد نیازی به آماده سازی اولیه و یا هرگونه برنامه مراقبتی پس از عمل ندارد. البته در موارد نادر برخی از بیماران درد بسیار خفیفی را تجربه می‌کنند، ولی به هیچ عنوان درد و یا دوره درمانی مانند جراحی‌های سنتی ندارد.

 

آیا در عضله سازی با دستگاه لاغری EMSculpt خطراتی وجود دارد؟

دستگاه لاغری EMSculpt، توانسته نتایج بسیار درخشانی در مطالعات بالینی که از نظر ایمنی و اثر بخشی دستگاه بطور مستقل انجام شده، بدست آورد و همان‌گونه که قبلا اشاره شد نشان تایید سازمان غذا و دارو آمریکا(FDA) را به‌خود اختصاص بدهد.
نتایج بدست آمده در مطالعات بالینی دستگاه لاغری EMSculpt بر روی یک فرد سالم چنین است:
• کاهش 19 درصدی چربی‌ها
• کاهش 4 سانتی متری دور کمر
• افزایش 16 درصدی توده عضلانی
• کاهش 11 درصدی در جداسازی عضلات شکم
• افزایش 5 برابری متابولیسم بدن
• 96% رضایت بیماران

 

دستگاه ام اسکالپت
دستگاه عضله سازی

 

دستگاه لاغری و عضله سازی EMSculpt چگونه کار میکند؟

EMSculpt مبتنی بر انرژی الکترومغناطیسی مترکز با شدت بسیار بالا است. به عبارت دیگر، یک جلسه از EMSculpt باعث هزاران انقباض عضلانی قدرتمند می‌شود که در سرعت بخشیدن به چربی سوزی و افزایش قدرت عضلانی بیمار بسیار مهم و اثرگذار است. فرایند درمان با دستگاه لاغری EMSculpt شبیه به یک تمرین بسیار قوی و فشرده در بازه زمانی بسیار کوتاه است در حالی‌که بیمار به آرامی در مکان خود دراز کشیده و استراحت می‌کند. با این تفاوت که بلافاصله پس از درمان شروع به مشاهده نتایج در بدن خود می‌کند ولی بطور معمول نتایج مثبت معمولا 2 تا 4 هفته پس از آخرین جلسه قابل تشخیص است.
اغلب درمان‌های لاغری و یا پیکرتراشی که از طریق لیزر یا التراسونیک انجام می‌شود، برای از بین بردن چربی یا سفت کردن پوست طراحی شده‌اند. اما هدف از دستگاه لاغری و عضله سازی EMSculpt، نه تنها سفت کردن نواحی خاص بلکه افزایش توده عضلانی است. همان‌گونه که تحقیقات بالینی نشان می‌دهد، با استفاده از این دستگاه ضخامت عضله از 6 تا 9 ماه پس از دوره درمان، به طور متوسط 19 درصد افزایش می‌یابد. به بیان ساده‌تر یک جلسه درمان با دستگاه EMSculpt معادل 20000 حرکت کرانچ در 30 دقیقه است.
برای رسیدن به این هدف، دستگاه پالس‌های الکترومغناطیسی با شدت بالا را به یک ناحیه متمرکز ساطع می‌کند. به‌گونه ای که عضلات را تحت فشار شدید فعالیت عضلانی در مدت کوتاهی قرار داده باشید. بنابراین فیبرهای عضلانی را در مدت زمان بسیار کوتاهی که البته با فعالیت فیزیکی عملا غیرممکن است، تقویت می‌کند. از دست دادن میزان 19درصدی چربی بدن، می‌تواند جنبه خوشایند و البته اثبات شده دستگاه EMSculpt باشد که بدون شک در سلامت قلب بیمار نیز بسیار اثرگذار است.

عضله سازی با دستگاه EMSculpt

• استفاده از فناوری الکترومغناطیسی برای انبساط و انقباض عضله‌ها و انجام تمرین‌های شدید برای تغییر عمیق ساختار داخلی و زیرین ماهیچه‌ها، به بیان دیگر یعنی رشد فیبرهای عضلانی(بزرگ شدن ماهیچه‌ها) و ساخت ماهیچه‌های جدید.
• ساخت زنجیرهای پروتئینی و فیبرهای عضلانی به منظور افزایش تراکم و حجم عضله‌ها
• برخلاف انقباض‌های ارادی هنگام فعالیت بدنی سنگین که با دستور مغز انجام می‌شود، انقباض‌های حاصل از دستگاه عضله سازی کاملا مستقل از مغز اتفاق می‌افتد و به همین سبب عصب‌های حسی توان انتقال درد به مغز را ندارند.
• استفاده از محدوده خاصی از فرکانس‌ها که اجازه آرامش عضلانی بین انقباض‌ها را به فرد نمی‌دهد.
چربی سوزی با دستگاه لاغری EMSculpt
• انقباض شدید 100 درصدی عضلانی می‌تواند باعث تجزیه مقدار زیادی چربی شود. اسید‌های چرب از تری گلیسرید تهیه شده و در سلول چربی انباشه می‌شوند. غلظت اسیدهای چرب بسیار زیاد است و همین امر سبب آپوتوز یا مرگ برنامه ریزی شده سلولی می‌شود که طی چند هفته توسط سوخت و ساز طبیعی بدن دفع می‌شود. بنابراین دستگاه پیکرتراشی EMSculpt قادر است منجر به انحلال چربی‌ها در بدن شده و در نهایت این چربی از بدن دفع بشود.

 

تفاوت EMSculpt نسبت به سایر روش¬های چربی سوزی

تفاوت¬های بسیار عمیقی بین دستگاه EMSculpt و سایر روش‌های ازبین برنده چربی وجود دارد. به گفته متخصصان، روش کار این دستگاه به‌گونه‌ای است که باعث می‌شود ماهیچه‌ها به میزان 20000 بار در 30 دقیقه منقبض شوند که در مقایسه با فعالیت ورزشی سنگین در مدت یکسان به مراتب میزان بسیار قابل توجهی است. این دستگاه باعث سوزاندن چربی‌ها بصورت موضعی می‌شود، چرا که ماهیچه‌ها برای منقبض شدن نیاز به سوزاندن کالری بسیار زیادی دارند و به همین سبب بدن شروع به کالری سوزی و در نتیجه چربی سوزی می‌کند. این وسیله با کار کردن روی ماهیچه‌های زیرین، چربی‌ها را ازبین می‌برد که نتایج ارائه شده توسط سازمان FDA نشان دهنده تفاوت شگرف دستگاه لاغری EMSculpt و دیگر روش¬های غیرتهاجمی چربی سوزی است.

EMSculpt چقدر طول می¬کشد؟

بطور نرمال هرجلسه درمان برای هر ناحیه خاص از بدن 30 دقیقه طول می‌کشد. ولی اگر روی چند قسمت از بدن نیاز به چربی سوزی باشد، این فرایند به 2 جلسه 30 دقیقه‌ای نیاز دارد. بطور معمول به منظور اثر بخشی بهتر، 4 جلسه EMSculpt با فاصله دو تا سه روز، در یک دوره تقریبا 2 هفته‌ای می‌توان توصیه کرد.

 

دستگاه لاغری ام اسکالپت
دستگاه عضله سازی

 

نتایج مورد انتظار پس از پیکرتراشی با دستگاه لاغری EMSculpt

بدون شک باید پس از هر جلسه تفاوت چشم‌گیری در سایز و میزان توده چربی در ناحیه مورد نظر ببینید. مطالعات نشان می‌دهد که 15 تا 20 درصد رشد عضلات و کاهش چربی در ناحیه پس از دوره درمانی صورت می‌گیرد. بیمار می¬تواند بلافاصله پس از درمان نتایج را بطور مملوس مشاهده کند. با این حال نتایج نهایی 2 تا 4 هفته پس از آخرین جلسه مشاهده می‌شود و تا چند هفته پس از درمان این کاهش همچنان ادامه خواهد داشت.
پس از 2 هفته عضلات بیمار واکنشی مشابه تمرینات سنگین با یک مربی حرفه‌ای را دارد و اگر بیمار به مدت 6 ماه رژیم غذایی مغذی و کم چرب داشته باشد، نتایج حاصل معادل 2 سال بدنسازی با حجم سنگین است.
بطور کلی پس از استفاده از EMSculpt شخص می¬تواند انتظار رشد عضلانی 16 درصدی و کاهش چربی 19 درصدی در ناحیه درمان داشته باشد. درحال حاضر دستگاه EMSculpt برای استفاده در ناحیه شکم، باسن و ران تایید شده است.
نتایج پیکرتراشی با دستگاه لاغری و عضله سازی EMSculpt چقدر دوام دارد؟
مدت زمان ماندگاری نتایج درمان EMSculpt به میزان فعالیت فرد و شیوه زندگی او بستگی دارد. برخی از افراد پس از یک دوره درمان با EMSculpt، با استفاده از ورزش منظم و زندگی سالم به ماندگاری اثر این دستگاه تداوم می‌بخشند. اما سایر بیماران برای ثابت نگهداشتن اثر پیکرتراشی ترجیح می‌دهند دوره درمان طولانی‌تری را داشته باشند. البته جلسات درمانی به منظور ثبات معمولا کوتاه‌تر از دوره اصلی درمان است. و با توجه به نتایج بدست آمده، این جلسات می‌تواند از یک بار در ماه تا یک بار در سال متغیر باشد و نتایج بلافاصله و در طول ماه‌های آینده قابل مشاهده است.

 

عوارض جانبی احتمالی EMSculpt چیست؟

شخص ممکن است پس از درمان احساس درد خفیفی در ناحیه مورد نظر داشته باشد و در موارد نادر ممکن است احساس خستگی شدید مشابه خستگی پس از یک تمرین سنگین در شخص بروز کند. انقباض عضله‌ها توسط دستگاه EMSculpt درواقع منجر به پاکسازی عضله از تجمع اسید لاکتیک می‌شود. و از آنجایی که

اسیدلاکتیک مسبب بروز درد در عضلات است، بنابراین فرآیند پاکسازی عضلات از اسیدلاکتیک توسط EMSculpt مانع از درد شدید بیماران پس از جلسه درمان می‌شود.
همان‌گونه که قبلا اشاره کردیم فرایند EMSculpt بدون درد است. طی انجام فرایند یک کمربند به روی ناحیه بسته می‌شود و فرایند با سطح قدرت ضعیف شروع می‌شود و سپس اپراتور به مرور قدرت را بالا می‌برد، زیرا افزایش مستقیم به 80 تا 100 درصد می‌تواند به عضله‌ها فشار وارد کند و حتی سبب بروز فتق در فرد شود. انقباض‌ها با فاصله چند ثانیه اتفاق می‌افتد و احساسی مانند حمله ارتعاش‌ شدید به قلب به بیمار می‌دهد. این تجربه در جلسه اول ممکن است کمی برای بیمار ناراحت کننده باشد ولی در جلسه‌های بعدی راحت‌تر و قابل تحمل‌تر می‌شود. پس از چند انقباض دستگاه به حرکت ضربه زدن روی می‌آورد تا به تجزیه و پاک‌سازی اسیدلاکتیکی که توسط عضله‌ها آزاد می‌شود، کمک کند.

 

مزیت‌های پیکرتراشی با دستگاه لاغری و عضله سازی EMSculpt

• رشد ماهیچه ها همراه با چربی سوزی
• طول دوره درمان کوتاه و 30 دقیقه‌ای
• نتایج طولانی مدت درصورت تداوم درمان یا داشتن روند زندگی فعال
البته بهترین نتایج از ترکیب درمان با دستگاه لاغری و عضله سازی EMSculpt، یک رژیم غذایی مغذی و سالم و فعالیت‌های ورزشی مداوم است.
مشخصات فنی دستگاه عضله سازی EMSculpt
• ایجاد قدرت مغناطیسی تا 7 تسلا از ویژگی‌های منحصر به فرد این دستگاه است. که می‌تواند عضلات اسکلتی بزرگ بدن را پوشش دهد و این سطح انرژی بالا به عضله اجازه می‌دهد تا با بازسازی عمیق ساختار درونی خود، به رشد عضله‌ها کمک کند.
• این دستگاه دارای نمایشگر LCD با سایز 10 اینچ که قابلیت چرخش به 20 تا 75 درجه را دارا است.
• دستگاه دارای 2 حالت سیستمی متفاوت هوشمند و حرفه‌ای است که کاربر دستگاه با توجه به معیار‌های مورد نظر قادر به تنظیم هر حالت است.
• دستگیره‌های مستقل کنترل کننده. توانایی پوشش دو ناحیه و بطور همزمان توسط دو دسته درمانی با موتور‌های بسیار قدرتمند که بطور مجزا هستند.
• بدنه این دستگاه از فلز استیل با کیفیت ساخته شده است.
• فشار عضلانی بسیار قوی. سیم پیچ دولایه موجود در دستگاه اثرات الکترومغناطیسی با شدت بسیار بالا، عمیق و بسیار قوی ایجاد می‌کند.
• فناوری خنک کننده. دستگاه مجهز به خنک کننده‌های چهار کاناله مایع است که شرایط کارکرد طولانی مدت را بدون هیچ‌گونه مشکل داغ کردن برای دستگاه فراهم می‌کند.
• عملیات ساده و رابط کاربری آسان

 

فروش دستگاه پیکرتراشی EMSculpt

دستگاه لاغری و عضله سازی EMSculpt یک وسیله چند منظوره برای لاغری نواحی موضعی و عضله سازی است. این دستگاه برای لاغری، فرم دهی، حل کردن و سوزاندن چربی موضعی، ورزیده کردن ماهیچه‌های سینه و همچنین سلامتی قلب بسیار مفید است.
دستگاه پیکرتراشی EMSculpt حرفه ای برای سالن‌های زیبایی و پزشکانی که می‌خواهند به‌روزترین و موثرترین روش‌های پیکرتراشی را به بیماران خود معرفی کنند. فناروی جدید غیر تهاجمی دستگاه عضله سازی با ایجاد انقباض‌های ماهیچه‌ای حداکثری که بطور ارادی و از طریق روش‌های دیگر قابل دستیابی نیست، بافت عضلانی را مجبور می‌کند تا خود را با شرایط جدید سازگار کند. و با باز‌سازی ساختار درونی خود منجر به عضله‌سازی و چربی‌سوزی می‌شود.

 

5 حالت شبیه سازی ورزشی در دستگاه عضله سازی EMSculpt

• بهبود قدرت عضلانی، کیفیت عضلانی و استقامت عضلانی در سطوح مختلف
• حالت تمرینی مشابه تناوبی ناشی از اروبیک و چربی سوزی از طریق ورزش‌های هوازی که موجب افزایش قدرت عضلانی، استقامت قلبی عروقی و سوخت و ساز گلوکز، مصرف کالری اضافی و کاهش چربی می‌شود.
• هایپرتوفی یا حالت تقویتی عضله‌ها. تمرکز روی رشد عضلانی و شکل دادن به ساختار ماهیچه‌ها که اغلب بدنسازان از این حالت استفاده می‌کنند.
• حالت قدرتی و عضلانی. این حالت فقط بر روی تقویت قدرت عضلانی متمرکز است و منجر به رشد عضلانی نمی‌شود. برای ورزشکاران حرفه ای که نیاز به تقویت ماهیچه‌های ناحیه خاصی از بدن خود دارند کاربرد دارد. اغب از این حالت برای تقویت عضله های پا در فوتبالیست‌ها و یا بازوها در تنیس بازان، استفاده می‌شود.
• حالت ترکیبی چربی سوزی و تقویت عضله‌ها
• حالت تقویتی عضله و مشابه تمرین قدرتی برای تقویت عضلات و بالابردین قدرت عضلانی بطوز همزمان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

برای دریافت اخرین اخبار و تخفیفات EMSculptIran لطفا ایمیل خود را وارد فرمایید

مرکز ام اس کالپت ایران (EMSculptIran) هر آنچه شما از زیبایی، سلامتی و لاغری نیاز دارید را در فضایی مناسب و آرام توسط پرسنل با تجربه به شما ارائه خواهد داد.

روزهای کاری

در مرکز ام اس کالپت ایران همه روزه خدمات زیبایی، سلامتی و لاغری از 10 صبح الی 21 ارائه می شود.

جهت ارتباط از طریق واتس اپ بر روی آیکون سبزرنگ واتس اپ کلیک کنید و یا به این شماره 1833468-0990 پیغام دهید.

cropped-logo-siteee-2
طراحی و توسعه توسط تیم فنی هلدینگ سینوهه