preloader

درمان آتروفی عضلات با دستگاه ام اسکالپت

از شایع ترین راه حل هایی که برای درمان آتروفی عضلات معرفی می شود فیزیوتراپی با دستگاه های مختلف است .

فیزیوتراپی به معنای استفاده از امواج و دگیر خاصیت ها برای بازگرداندن قوای از دست رفته عضلات می باشد که امروزه پیشرفت بسیار خوبی کرده است .

درواقع تجهیزات فیزیوتراپی با استفاده از امواج مختلف عضلات را مجبور به کار کردن و انتشار پتاسیم در فرایند درون سلولی می کنند تا دوباره قدرت عضله بازیابی شود .

اما تعداد جلسات بالا یکی از مشکلاتی است که افراد از درمان آتروفی عضلات با فیزوتراپی دوری می کنند و البته عدم نتیجه دهی نیز از دیگر دلایلی است که مردم از فیزیوتراپی روی برگدانند .

آتروفی عضلات به چه معناست ؟

 

زمانی که عضلات تحلیل می روند و دیگر مانند قبل قادر به این نیستن که وظایف خود را انجام دهند اصطلاحا میگوییم که عضلات دچار آتروفی یا تحلیل عضلانی شده اند .

علل مختلفی می تواند باعث از بین رفتن توان استاندارد عضلات برای انجام کار های روزمره و نگه داری از مفاصل شود که از مهم ترین دلیل برای این اتفاق جراحی است .

یکی از وظایف مهم عضلات علاوه بر انجام کارهای روزمره نگه داری و محافظت از مفاصل و استخوان ها است تا به عنوان مثال از پیچ خورد مفاصل جلوگیری کند.

زمانی که عضلات تحلیل می روند و دیگر توان قبل را ندارند مفاصل محکم و قرص نیستند و با کمترین ضربه و اعمال نیروی خارجی و حتی کمترین چرخشی ممکن است آسیب های جدی ببیند .

 

درمان آتروفی عضلات

درمان تحلیل عضلات با ام اسکالپت

همانطور که گفته شد از عمده دلایل آتروفی عضلات می توان به جراحی های مختلف در ناحیه های مختلف اشاره کرد اما لازم به ذکر است که با گذر زمان و افزایش سن نیز این عارضه احتمال وقوع دارد .

حتما توجه کرده اید که بسیاری از پیرمردان یا پیرزنان دیگر صاف نمی توانند راه بروند و کمر آن ها خمیده است .

دلیل این اتفاق آتروفی و تحلیل رفتن عضلات کمر است که دیگر نمی توانند ستون فقرات را صاف نگه دارند و در نتیجه شاهد خم شدن کمر این عزیزان هستیم .

 

 

آتروفی عضلات و دستگاه ام اسکالپت

در بالا به دو روش درمان عضلات از دست رفته اشاره شد که هر کدام سختی ها و هزینه های خود را داشتند و باید صبر و تحمل خود را بسیار بالا ببرید تا با استفاده از این دو روش به نتیجه ای که می خواهید برسید .

اما درمان آتروفی عضلات با دستگاه ام اسکالپت جدیدترین و قوی ترین و با اثرترین راهی است که به تازگی در جهان معروف شده است .

استفاده از امواج الکترومغناطیس  می توانید خیلی سریع تر از ورزش و فیزیوتراپی با هزینه کمتر عضلاتی که توانشان از دست رفته است را بازیابی کند .

ام اسکالپت با استفاده از این امواج عضلات ناحیه مدنظر را منقبض و منبسط می کند تا خروج پتاسیم در فرایند درون سلولی خیلی سریع اتفاق بیفتد .

با ام اسکالپت می توانید نهایتا در 2 ماه یا 8 هفته بهترین نتیجه را داشته باشید و عضلاتی که تحلیل رفته اند را در هر ناحیه ای دوباره بازیابی کنید .

نکته مهم این متد جدید راحتی بیش از حد است که شما بدون متحمل شدن درد و یا زحمت زیاد مانند ورزش کردن می توانید همان کار را ظرف مدت بسیار کوتاه تری انجام دهید .

 

درمان آتروفی عضلات با دستگاه ام اسکالپت

اگر پدر یا مادر شما به علت کهولت سن یا خود شما و یا دوست هم سن شما بخاطر جراحی یا عدم تحرک دچار آتروفی عضلانی شده اید می توانید با تماس با کارشناسان اولین مرکز ام اسکالپت در ایران واقع در خیابان فرشته تماس بگیرید و از آن ها درخواست مشاوره برای تعداد جلسات و تعیین وقت حضوری نمایید .

نکته حائز اهمیت این است که در تمام طول درمان شما با دستگاهام اسکالپت پزشک و فیزیوتراپ پیش شما حضور دارند تا بهترین نتیجه را از درمان خود بگیرید .

فیبر های عضلات شما که به علیت مختلفی از کار افتاده اند بی صبرانه منتظر هستند تا زیر هندپیس دستگاه ام اسکالپت دوباره احیا شوند و به زندگی برگردند و زندگی کردن را برای شما راحت تر نمایند .

پس همین حالا با مرکز ام اسکالپت ایران تماس بگیرید .

ورزش و تقویت عضلات

احتمالا بهترین و پراثر ترین راه حل برای تقویت عضلاتی که توانشان را از دست داده اند ورزش کردن و فعالیت است تا عضلات خود فیبر های خودرا بازیابی کنند و دوباره به حالت طبیعی برگردند.

بسته به ناحیه ای که در آن عضله ای وجود دارد که آتروفی شده است ورزش های خاصی وجود دارند که با استمرار بر انجام آن ها می توان بهترین نتیجه را گرفت .

اما ورزش کردن نیز مشکلات خود را دارد که از مهمترین این مشکلات عدم وجود وقت است . به عنوان مثال باید هر روز 2 ساعت وقت برای عضله ای که از کار افتاده بگذارید تا بعد از 6 ماه نتیجه دلخواه خود را بگیرید .

و همینطور زحمت بسیار زیادی را می طلبد تا هم با درد فعالیت کنار بیاید و همینطور سختی بازیابی عضلات آتروفی شده را تحمل نمایید تا به نتیجه دلخواه خود برسید .

البته که همانطور که گفته شد بهترین درمان برای آتروفی عضلات ورزش کردن مستمر و تکرار شونده البته زیر نظر پزشک و فیزیوتراپ می باشد .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت اخرین اخبار و تخفیفات EMSculptIran لطفا ایمیل خود را وارد فرمایید

مرکز ام اس کالپت ایران (EMSculptIran) هر آنچه شما از زیبایی، سلامتی و لاغری نیاز دارید را در فضایی مناسب و آرام توسط پرسنل با تجربه به شما ارائه خواهد داد.

روزهای کاری

در مرکز ام اس کالپت ایران همه روزه خدمات زیبایی، سلامتی و لاغری از 10 صبح الی 21 ارائه می شود.

جهت ارتباط از طریق واتس اپ بر روی آیکون سبزرنگ واتس اپ کلیک کنید و یا به این شماره 1833468-0990 پیغام دهید.

Galayo Logo Sign@4x
طراحی و توسعه توسط گالایو