preloader

برای باشگاه رفتن وقت ندارم

راستش را بگویید برای باشگاه بدنسازی رفتن وقت ندارید یا حال و حوصله سختی کشیدن و تلاش کردن را ندارید یا هیچکدوم را ؟

به هرحال می خواهم بگویم که من هم یکی مثل شما هستم و از آنجایی که باید محتوای ارزشمندی مثل این مقاله ای که درحال مطالعه آن هستید تولید کنم نه وقت باشگاه رفتن دارم و راستش نه حتی انرژی و حوصله اش را .

اما واقعا بسیاری از افراد هستند که به علت مشغله های زیادی که دارند زمان کافی را ندارند تا به باشگاه بدنسازی بروند و اندام مورد علاقه خود را بسازند .

بسیاری دیگر از افراد نیز به اندازه کافی اراده ندارند که بتوانند به باشگاه بروند و 20 دقیقه تردمیل بدوند و پس از آن 3 ست 20 تایی دمبل بزنند .

راستی چند ماه باید روز های زوج یا روز های فرد به باشگاه بروید و ورزش کنید و فعالیت سنگین داشته باشید تا مثلا سیکس پک برسید ؟

من که فکر نمی کنم زیر 12 ماه بشود هیکل خوبی از کسی که اضافه وزن دارد در بیاریم .

کلی هزینه باشگاه و کلی وقت و انرژی آخرشم اگر 2 ماه آخر کم بیاری همه ی کار هایی که کردی باد میشود و میرود به هوا .

جایگزین باشگاه بدنسازی

 

اگر به شما بگوییم که می توانید روی تخت مجموعه ام اسکالپت ایران دراز بکشید و با یک دست جدیدترین اخبار را در اینستاگرام چک کنید و در دست دیگر آب پرتغال داشته باشید و همزمان در هر نیم ساعت 20 هزار انقباض و انبساط روی شکم خود ایجاد کنید چه می گویید ؟

دستگاه ام اسکالپت یک متد فوق پیشرفته است که در کشور های اروپایی و آمریکایی اول برای سلبریتی ها و بعد برای مردم عادی مورد استفاده قرار می گیرد .

ام اسکالپت با استفاده از امواج الکترومغناطیس عضلات ناحیه ی تحت درمان را منقبض و منبسط می کند . بعنوان مثال اگر هندپیس دستگاه روی شکم شما باشد انگار در 30 دقیقه 20 هزار دراز نشست رفته اید در حالی که دراز کشیده اید .

همینطور هندپیس منحنی دستگاه که برای عضلات بازو طراحی شده است می تواند خیلی سریع تر از باشگاه رفتن فیبر های عضلانی بازو های شما را تقویت کند و آن هارا حجیم کند .

 

دستگاه ام اسکالپت

آیا کیم کارداشیان باشگاه می رود ؟!!

 

حتما به اندام خانم کیم کارداشیان و دیگر بلاگر های معروف در جهان توجه کرده اید که بسیار حجیم هستند و به اندام مورد علاقه خود و دیگران رسیده اند .

اما ایا آن ها در هفته 3 یا 4 روز را حداقل روزی 2 ساعت درون باشگاه هستند و ورزش می کنند و دمبل میزنند تا به اندام دلخواه خود برسند ؟

یا اینکه راهی پیدا کرده اند و از تکنولوژی خاصی استفاده می کنند تا در کمترین زمان و با کمترین فعالیت به بهترین اندام برسند ؟

قطعا گزینه دوم درست است و ام اسکالپت همان عصای موسی ای است که سلیبریتی های جهان و اخیرا حتی سلبریتی های ایرانی نیز از این معجزه استفاده می کنند تا به زیبایی و سلامت خود بیفزایند .

البته که خانم کارداشیان ورزش می کند اما استفاده از ام اسکالپت است که روند عضله سازی و افزایش حجم عضله را بیشتر می کند .

 

پیکرتراشی

ام اسکالپت دقیقا مثل باشگاه رفتنه ؟

بیاید واقع بین باشیم معلومه که هیچ دستگاه و تکنولوژی ای نمی تواند جایگزین ورزش کردن باشد و دقیقا بتواند همان کار را برای شما کند .

اما بسیار مهم است که بدانید بهترین روشی که می تواند مکمل ورزش کردن و باشگاه بدنسازی رفتن باشد و میزان زحمت شما را کمتر کند استفاده از دستگاه ام اسکالپت است که از امواج الکترومغناطیسی بهره می برد .

پس اگر شما ورزش کار هستید اما وقت ندارید که در هفته 3 یا 4 روز باشگاه بروید بهترین مکمل برای شما استفاده از همین متد می باشد .

البته این را هم باید بگویم که اگر دنبال عضله سازی تخصصی و فوق العاده نیستید می توانید بدون باشگاه رفتن نیز از دستگاه emsculpt استفاده کنید و عضلات خود را قوی تری و حجیم تر کنید .

 

چند جلسه تا عضله سازی ؟

اگر قصد استفاده از دستگاه ام اسکالپت را دارید حتما به این فکر افتاده اید که چند جلسه نیاز دارید تا به عضلات دلخواه خود برسید ؟

از آن جایی که این دستگاه هیچ ضرری برای بدن شما ندارد می توانید هرچند جلسه ای که میخواهید به مرکز عضله سازی ام اسکالپت ایران مراجعه کنید .

اما اگر بخواهید یک عضله را حجیم کنید و فیبر های آن را تقویت کنید باید حداقل 4 جلسه از این متد استفاده کنید و البته شما می توانید تا حتی 20 جلسه هم در سال از این دستگاه استفاده نمایید تا به اندام دلخواه خود برسید .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت اخرین اخبار و تخفیفات EMSculptIran لطفا ایمیل خود را وارد فرمایید

مرکز ام اس کالپت ایران (EMSculptIran) هر آنچه شما از زیبایی، سلامتی و لاغری نیاز دارید را در فضایی مناسب و آرام توسط پرسنل با تجربه به شما ارائه خواهد داد.

روزهای کاری

در مرکز ام اس کالپت ایران همه روزه خدمات زیبایی، سلامتی و لاغری از 10 صبح الی 21 ارائه می شود.

جهت ارتباط از طریق واتس اپ بر روی آیکون سبزرنگ واتس اپ کلیک کنید و یا به این شماره 1833468-0990 پیغام دهید.

Galayo Logo Sign@4x
طراحی و توسعه توسط گالایو