preloader

عضله سازی سریع

تاحالا باشگاه بدنسازی رفتید ؟
بیشترین دوره ای که تونستید باشگاه بدنسازی برید و خسته نشید و عضلات خودتان را پرورش بدید کی بود و چقدر بود ؟
اگر الان یک بدنساز حرفه ای هستید احتمالا این فکر خیلی به ذهن شما رسیده که دیگر بسهو بهتره که استراحت کنید .
یا اگر کسی هستید که برای سلامتی و یا لاغری به باشگاه می روید احتمالا صد بار به سختی باشگاه فکر کردید و دلسرد شدید .
حتما به روند طولانی لاغری شدن و رشد عضله فکر کردید و همینطور سختی هایی که قراره تو این راه بکشید .
اما اگر یک راه بهتر وجود داشته باشه چی ؟ هم برای لاغری و کاهش وزن و همینطور برای عضله سازی و بدنساز شدن ؟؟
البته که هیچ راه فراری وجود نداره برای لاغری و عضله سازی و حتما باید ورزش و تغذیه مناسب داشته باشد اما تاحالا به متد ها و فعالیت های مکمل فکر کردید ؟
که هم میزان تلاش و خستگی شما را کم کند و هم باعث تسریع در روند عضله سازی بشود .

عضله سازی سریع شکم

دستگاه ام اسکالپت باعث انقباض و انبساط عضلات شکم می شود و می توانید در کوتاه ترین زمان باعث رشد عضلات شکم و به وجود آمدن سیکس پک می شود.
خیلی سریع تر از زمانی که شما با باشگاه بدنسازی رفتن و رژیم سنگین به نتیجه می رسید .
فیبر های عضلانی شکم زمان زیادی می خواهند تا بتوانند رشد کنند و حجم بگیرند برای همین اگر بخواهید با دراز نشست رفتن عضلات خود را تحریک به رشد کنید بسیار طول می کشد .

اما همانطور که گفته شد در 15 دقیقه نزدیک به 1500 دراز نشست زده اید و سرعت رشد عضلات شما بسیار سریع خواهد بود .
” عضله سازی سریع ” هدیه ای است که مجموعه ام اسکالپت ایران واقع در تهران خیابان فرشته به شما میدهد تا از اندام عضلانی خود لذت ببرید .

دستگاه ام اسکالپت

معرفی می کنم دستگاه لاغری ام اسکالپت که با استفاده از امواج الکترومغناطیس ” عضله سازی سریع “ را برای شما به ارمغان می آورد .
هر یک ربع که هندپیس دستگاه ام اسکالپت روی شکم شما باشد به معنای 1500 بار شکم زدن یا دراز نشستن می باشد .
همانقدر عرق کردن همانقدر انقباض و انبساط و در نهایت همانقدر عضله سازی و رشد فیبر های عضلانی .
بینظیره نه ؟ واقعا که بینظیره فرض کنید که روی تخت دراز کشیده اید و هیچ فعالیتی ندارید اما توی 15 دقیقه انگار 1500 بار دراز نشست رفته اید .
البته که باید به این نکته توجه کنید که حتما از متد امسکالپت در کنار ورزش استفاده کنید تا بتوانید بالاترین اثربخشی را داشته باشید .
عضله سازی سریع برای هر ناحیه ای از بدن را می توانید در مجموعه عضله سازی امسکالپت ایران واقع در الهیه تجربه کنید .

عضله سازی سریع ران پا


از دیگر ناحیه هایی از بدن که نیازمند رشد عضلات است عضلات ران پا است که هم به زیبایی اندام شما کمک می کند و تندرستی را برای شما به ارمغان می آورد .
هم عضلات پشت پا و هم عضلات روی ران پا را می توانید با دستگاه ام اسکالپت درگیر کنید و خیلی سریع تر از آن چه فکر می کنید رشد عضلانی را خود را مشاهده نمایید .
اگر فقط یک ماه باشگاه بدنسازی رفته باشید میدانید که یکی از مهمترین عضلات که باید روی آن کار کرد فیبر های عضلانی پا است که با اسکات رفتن و دیگر ورزش ها رشد می کند .
اما می توانید روی تخت دراز بکشید و همزمان که آخرین اخبار را از پیج اینستاگرام خود دنبال می کنید ران پا های خود را پرورش دهید فقط کافیست تا هندپیس های دستگاه را روی محل قرار دهید .

عضله سازی سریع باسن

یکی از مهم ترین عضلاتی که در باشگاه های بدنسازی به دنیال تقویت آن هستید مخصوصا اگر خانم هستید . عضلات باسن است .
عضله سازی سریع باسن به همراه خوش فرم کردن آن و همینطور حجم دهی یکی از پرکاربرد ترین خدماتی است که در مرکز تخصصی عضله سازی ما ارائه می شود .
می توانید در کمترین زمان و فقط در 4 الی 6 جلسه درمان به اندام دلخواه خود برسید و حجم دهی و فرم دهی باسن را داشته باشید بدون فعالیت خاص و سنگینی .
پس باید به معجزه ای به اسم ام اسکالپت برای ” عضله سازی سریع ” احترام بزارید و جای ورزش های سنگین در باشگاه بدنسازی یا در خانه خیلی سریع به اندام مورد علاقه خود برسید و عضلات خود را پرورش دهید .
اگر این مقاله را سرچ کرده اید و تا اینجا آن را خوانده اید حتما جزو کسانی هستید که برای اندام خود وقت ندارید و به دنبال عضله سازی سریع هستید.
پس بهترین گزینه برای شما مراجعه به مرکز لاغری و عضله سازی ام اسکالپت ایران است تا در کمترین زمان رشد عضلات خود را در هر ناحیه ای از بدن که بخواهید را داشته باشید .

چرا ام اسکالپت ؟


آیا تا به حال به تفاوت ماشین های بنز و تویوتا فکر کرده اید ؟ چرا یکی به عنوان یک ماشین همه چیز تمام معروف شده است و دیگری صرفا به عنوان یک ماشین خوب ؟
درسته که ورزش کردن سخت و مداوم بسیار عالی است و هیچ انتقادی بر ورزش کردن وارد نیست اما چرا از راه سریع تر و با کیفیت بهتر و همینطور زحمت کمتر استفاده نکنید ؟
ام اسکالپت نهایت برنامه بدنسازی و عضله سازیست .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت اخرین اخبار و تخفیفات EMSculptIran لطفا ایمیل خود را وارد فرمایید

مرکز ام اس کالپت ایران (EMSculptIran) هر آنچه شما از زیبایی، سلامتی و لاغری نیاز دارید را در فضایی مناسب و آرام توسط پرسنل با تجربه به شما ارائه خواهد داد.

روزهای کاری

در مرکز ام اس کالپت ایران همه روزه خدمات زیبایی، سلامتی و لاغری از 10 صبح الی 21 ارائه می شود.

جهت ارتباط از طریق واتس اپ بر روی آیکون سبزرنگ واتس اپ کلیک کنید و یا به این شماره 1833468-0990 پیغام دهید.

cropped-logo-siteee-2
طراحی و توسعه توسط تیم فنی هلدینگ سینوهه