preloader

سولات متداول ام اسکالپت ایران

برای انجام خدمات ام اسکالپت در مرکرز ام اسکالپت ایران سوالاتی برای شما وجود دارد که به تمامی آنها در زیر پاسخ دادیم. خواهشمند است سوال خود را پیدا کنید و اگر به جواب کاملی دست نیافتید با مرکز خدمات ام اسکالپت ایران تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

انجام هر روزه این متد هیچ منع علمی و عملی ندارد اما مانند هر ورزش سنگین دیگری بهتر است جهت ریکاوری و رشد بیشتر عضلات بین یک تا سه روز استراحت در پروسه انجام ام اسکالپت در نظر بگیرید.

میزان کم کردن سایز بستگی مستقیمی با میزان دریافت کالری روزانه و در اصل استایل زندگی فردی دارد اما با استفاده از یک پکیج 8 جلسه ای 25-20 درصد به حجم عضلات افزوده و 30-25 درصد در حجم چربی های همان موضع کم خواهد شد. این روند وابستگی کاملی به تعداد جلسات دارد و کاهش سایز یک نمودار خطی می باشد

مانند هر رورزش عضله سازی دیگری داشتن رژیم غذایی مناسب ( پرپروتئین با کالری مناسب) و استراحت کافی، همچنین نوشیدن مقادیر زیادی آب به روند عضله سازی کمک شایانی می کند، همچنین انجام ورزش های هوازی و چربی سوز به توانمند سازی سیستم قلب و عروق و افزایش روند چربی سوزی کمک خواهد کرد

به جز منطقه قفسه سینه، چه قدام (جلو) و چه خلف (پشت) آن در سایر مناطق مجاز می باشد

تمامی افراد نرمال جامعه ( اعم از لاغر – میانه – چاق) می توانند از این روش جهت عضله سازی استفاده کنند.

طبق مطالعات به عمل آمده و بررسی به روش سونوگرافی و MRI جهت تعیین میزان رشد عضلات در مقاطع بلافاصله پس از انجام ام اسکالپت دو ماه بعد از خاتمه جلسات و 6 ماه بعد از آن مشخص گردد رشد عضلات تا 2 ماه ادامه داشته و توده افزایش یافته عضلانی تا 6 ماه ماندگار است که این د رورزش های فیزیولوژیک اتفاق نخواهد افتاد، به این معنی که در روش های عادی با قطع ورزش روند تحلیل عضلات اتفاق می افتد.

تغییر در تون عضلات و افزایش قدرت آن از جلسه سوم یا چهارم مشهود است، اما رشد نهایی پس از 8 هفته و به حداکثر خود خواهد رسید.

درد خیر، ولی بعضی از مراجعین پس از اتمام جلسات اول یا دوم، احساس کوفتگی مشابه انجام ورزش سنگین را گزارش می دهند.

تا زمان نگارش این پاسخ هیچ ممنوعیتی جهت گروه های سنی خاص منتشر نشده، اما به دلیل جدید بودن این روش و عدم امکان مطالعات دراز مدت توصیه می شود از سن 18 سال به بالا، ام اسکالپت انجام شود.

توضیح مکانیسم در حد یه کوچولو امناکنپذیر نیست، به همین منظور، مقاله مبسوظی در سایت گنجانیده شده، اما پر واضح است که استفاده از انرژی الکترومغناطیس جهت تحریک انقباض عضلانی و تمرکز بیشتر آن بر عضله سازی است.

روش ام اسکالپت هیچ تاثیری بر پوست ندارد ولی معنی دارترین تعبیر از واژه Sculptation (پیکرتراشی) تنها با استفاده از این روش است چرا که با کم کردن توده چربی و افزایش توده عضلانی به صورت توامان فقط و فقط با این متد امکان پذیر است. در سایر روش ها تمرکز صرفاً بر کاهش توده چربی است.

رشد 25-20 درصدی عضلات و کاهش 30-25 درصدی چربی کاملاً امکانپذیر و آزمایش شده است. در این روش هیچ اصراری بر کاهش وزن وجود ندارد و مجموع ایبن مطالب به معنی پیکرتراشی فرد می باشد. از آنجایی که سبک زندگی های متفاوت در افراد با نژاد ها و جنس های مختلف مواردیست که از کنترل مراکز درمانی خارج است و اون گارانتی یا تضامینی عامه پسند نه ممکن است و نه حقیق دارد.

در افراد بسیار چاق هرگونه کاهش چربی کوتاه مدت می تواند عوارضی من جمله افتادگی پوست در نواحی خاص داشته باشد اما  به دلیل جایگزینی عضله با چربی در این روش میزان آن به حداقل خواهد رسید.

به شخصه معتقدم داشتن یک برنامه ورزشی هوازی به منظور تقویت سیستم قلب و عروق برای آحاد مردم یک الزام است اما جهت رسیدن به اهداف ام اسکالپت ضروری نیست.

در ارگان سینه بانوان ساختار عضلانی قابل توجهی وجود ندارد، بنابراین این روش کاربرد زیادی نخواهد داشت مضاف برآنکه همانطور که گفته شد انجام ام اسکالپت در قدام و خلف قفسه سینه ممنوع می باشد ولی یکی از پر کاربردترین نواحی مورد درخواست، نواحی باسن است که نتایج بسیار قابل توجهی نیز دارد.

داشتن استراحت کافی و نوشیدن آب زیاد

BTL ساخت انگلستان

چه خوب که یک نفر از کاربردهای درمانی این روش پرسید، راستش در نظر دارم مقالات مفصلی در رابطه با کاربردهای درمانی ام اسکالپت در سایت اراپه دهم ولی در پاسخ شما همین قدر کوتاه عرض کنم که یکی از موارد پرکاربرد و پربازده این روش ، از بین بردن گرفتگی عضلات در کهنسالان، ورزشکاران و افراد با مشکلات سیستم اسکلتی است.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت اخرین اخبار و تخفیفات EMSculptIran لطفا ایمیل خود را وارد فرمایید

مرکز ام اس کالپت ایران (EMSculptIran) هر آنچه شما از زیبایی، سلامتی و لاغری نیاز دارید را در فضایی مناسب و آرام توسط پرسنل با تجربه به شما ارائه خواهد داد.

روزهای کاری

در مرکز ام اس کالپت ایران همه روزه خدمات زیبایی، سلامتی و لاغری از 10 صبح الی 21 ارائه می شود.

جهت ارتباط از طریق واتس اپ بر روی آیکون سبزرنگ واتس اپ کلیک کنید و یا به این شماره 1833468-0990 پیغام دهید.

Galayo Logo Sign@4x
طراحی و توسعه توسط گالایو