preloader

ام اسکالپت در قرنطینه

در حال حاضر این زندگی منه ،عادت داشتم که سر کار برم و بچه هام هم برن مدرسه ، ولی با شرایطی که الان داریم نیازه که من مادر کارمند باشم و ناظم مدرسه تو خونه ، من تو پونزدهمن قرنطینه هستم.

قرنطینه

در حال حاضر این زندگی منه ،عادت داشتم که سر کار برم و بچه هام هم برن مدرسه ، ولی با شرایطی که الان داریم نیازه که من مادر کارمند باشم و ناظم مدرسه تو خونه ، من تو پونزدهمن قرنطینه هستم و من به کمک نیاز دارم ،قبلاً به اندازه کافی برای من سخت بود که تناسب اندامم حفظ بشه ولی الان حتی اگه تایم داشته باشم که برم باشگاه نمیشه چون تمام باشگاهه بسته .ولی وقتی که در مورد ام اسکالب شنیدم و اینکه عضله بیشتری از قبل به دست میاری و چربی هات هم ازبین میرن ،مخصوصاً توی این روزها که باید بیشتر برای کمترین نتیجه تلاش کنی . چهار تا تمرین سریع ، تنها کاری که باید انجام بدی دراز کشیدنه ،و با تکنولوژی جدید RF ،که حرارتی هست . من چربی هام رو شکوندم و اینچ ها از سایز شکمم رو با اینطوری کم کردم . من یه قانون جدید فیزیک رو یاد گرفتم ،هر چی که تو بهتر جذب میکنی ،صدای بچه ها برات اروم تر به نظر می رسه  و مثل یه موسیقی توی گوشت میمونه.

هیچ چیزی نمیتونه جلوی سلامتی و تناسب اندام من رو بگیره!

پخش ویدیو

عضویت در خبرنامه

برای دریافت اخرین اخبار و تخفیفات EMSculptIran لطفا ایمیل خود را وارد فرمایید

مرکز ام اس کالپت ایران (EMSculptIran) هر آنچه شما از زیبایی، سلامتی و لاغری نیاز دارید را در فضایی مناسب و آرام توسط پرسنل با تجربه به شما ارائه خواهد داد.

روزهای کاری

در مرکز ام اس کالپت ایران همه روزه خدمات زیبایی، سلامتی و لاغری از 10 صبح الی 21 ارائه می شود.

جهت ارتباط از طریق واتس اپ بر روی آیکون سبزرنگ واتس اپ کلیک کنید و یا به این شماره 1833468-0990 پیغام دهید.

Galayo Logo Sign@4x
طراحی و توسعه توسط گالایو