preloader

افزایش اعتماد به نفس با دستگاه ام اسکالپت

یکی از راه های افزایش اعتماد به نفس ورزش کردن و رسیدن به اندام ایده آل است که باعث می شود حس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید و حتی دیگران نیز شما را بیشتر ببینند و قبول داشته باشند .

اما ورزش کردن و تحمل سختی های ورزش تنها راه برای رسیدن به اندام ورزیده و خوشایند نیست بلکه راه دیگری نیز دارد که در ادامه به آن می پردازیم .

دستگاه عضله سازی ام اسکالپت که با استفاده از امواج الکترومغناظیس عضلات در ناحیه های مختلف بدن را تقویت می کند و طی چند جلسه 30 دقیقه ای فیبر های عضله را حجیم تر و سفت تر می کند .

افزایش اعتماد به نفس با دستگاه ام اسکالپت

 

عضلات شکم و عضلات بازو و ران پا از مهمترین نواحی ای در بدن هستند که باید رو فرم و زیبا و حجیم بنظر برسند .

دستگاه ام اسکالپت با استفاده از امواج الکترومغناطیس فیبر های عضلانی را مجبور به انقباض و انبساط می کند و باعث رشد آن ها و حجیم شدن و سفت شدن آن ها می شود .

و صد البته طبق اولین خط این مقاله زمانی که شما بدن وریزده و زیبایی داشته باشید صد در صد اعتماد به نفط شما نیز در بالاترین حد ممکن وجود خواهد داشت .

 

ام اسکالپت

ام اسکالپت چگونه باعث افزایش اعتماد به نفس می شود ؟

حتما افرادی را دیده اید که اضافه وزن دارند و شکم یا دیگر اندام آن ها افتاده و آویزان است . صد در صد متوجه شده اید که این نوع افراد که اضافه وزن دارند با میل کمتری وارد جمعی می شوند .

و یا خیلی کمتر صحبت میکنند تا به چشم دیگران نیایند و متاسفانه بسیاری از آن ها خود را از حضور در جامعه و شاغل شدن در محیط های عمومی منع می کنند .

طبیعی است که دلیل این اجتماع گریزی اضافه وزن آن ها و عدم داشتن بدن ورزیده می باشد که حتی باعث می شود که آن ها فکر کنند دیگران آن ها را مسخره نیز می کنند .

 

ام اسکالپت

دستگاه ام اسکالپت می تواند اما در کمترین زمان و بدون زحمت باشگاه رفتن اول به کاهش وزن افراد کمک کند و همینطور بعد از آن به عضله سازی و ساختن اندام ایده آل افراد کمک شایانی بکند .

از دیگر افرادی که از اعتماد به نفس بسیار پایینی برخوردار هستند کسانی هستند که بسیار لاغرن اند و وزنشان بی وریه کم است که برای این عزیزان هم حضور در اجتماع های گوناگون سخت است .

اما همانطور که در بالا گفته شد یکی از کاربرد های دستگاه ام اسکالپت حجیم کردن عضلات می باشد که اعتماد به نفس افراد را نیز بالا می برد و باعث برگشت این عزیزان به جاحعه می شود .

Emsculpt چیست؟

Emsculpt  یک روش غیرتهاجمی برای عضله سازی بدن است که از انرژی الکترومغناطیسی برای تحریک انقباضات عضلانی استفاده می کند.

این درمان برای عضله سازی و کاهش چربی در نواحی مورد نظر بدن مانند شکم، باسن و بازوها طراحی شده است. این درمان توسط FDA تایید شده است و نشان داده شده است که برای اکثر بیماران ایمن و موثر است.

چگونه Emsculpt می تواند اعتماد به نفس را افزایش دهد ؟

بهبود فرم بدن

Emsculpt می تواند با عضله سازی و کاهش چربی در نواحی مورد نظر به بهبود فرم بدن کمک کند. این می تواند به ظاهری زیباتر و زیباتر منجر شود که می تواند اعتماد به نفس و عزت نفس را افزایش دهد.

درمان غیر تهاجمی

Emsculpt یک درمان غیر تهاجمی است، به این معنی که نیازی به جراحی یا برش ندارد. این باعث می شود آن را برای کسانی که می خواهند بدون انجام روش های تهاجمی ظاهر خود را بهبود بخشند، گزینه ای راحت تر و راحت تر باشد.

زمان درمان سریع

درمان های Emsculpt معمولاً حدود 30 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد، بسته به ناحیه تحت درمان. این بدان معنی است که بیماران می توانند به راحتی درمان را در برنامه های شلوغ خود قرار دهند بدون اینکه برنامه روزانه خود را مختل کنند.

بدون نیاز به خرابی

پس از درمان Emsculpt، بیماران می توانند بلافاصله فعالیت های عادی خود را از سر بگیرند. نیازی به استراحت نیست، به این معنی که بیماران نیازی به مرخصی از کار یا دوری از روال عادی خود ندارند.

نتایج قابل مشاهده

درمان های Emsculpt می توانند نتایج قابل مشاهده ای را پس از تنها چند جلسه ایجاد کنند. بیماران ممکن است متوجه بهبود تعریف عضلانی و کاهش چربی در نواحی تحت درمان شوند. این نتایج قابل مشاهده می تواند اعتماد به نفس و عزت نفس را افزایش دهد.

بهبود عملکرد فیزیکی

Emsculpt همچنین می تواند عملکرد فیزیکی را با تقویت عضلات بهبود بخشد. این می تواند به ویژه برای ورزشکاران یا کسانی که به طور منظم ورزش می کنند مفید باشد، زیرا می تواند به بهبود استقامت و عملکرد کمک کند.

بهبود رفاه کلی

با بهبود شکل بدن و عملکرد فیزیکی، Emsculpt می تواند به بهبود کلی سلامت منجر شود. بیمارانی که از ظاهر خود اعتماد به نفس و رضایت بیشتری دارند، ممکن است سلامت روانی بهبود یافته و سطح استرس را کاهش دهند.

 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت اخرین اخبار و تخفیفات EMSculptIran لطفا ایمیل خود را وارد فرمایید

مرکز ام اس کالپت ایران (EMSculptIran) هر آنچه شما از زیبایی، سلامتی و لاغری نیاز دارید را در فضایی مناسب و آرام توسط پرسنل با تجربه به شما ارائه خواهد داد.

روزهای کاری

در مرکز ام اس کالپت ایران همه روزه خدمات زیبایی، سلامتی و لاغری از 10 صبح الی 21 ارائه می شود.

جهت ارتباط از طریق واتس اپ بر روی آیکون سبزرنگ واتس اپ کلیک کنید و یا به این شماره 1833468-0990 پیغام دهید.

cropped-logo-siteee-2
طراحی و توسعه توسط تیم فنی هلدینگ سینوهه